Shitet Chrysler PT C ruiser 2.2CRD Diesel

  • Tiranë
  • Cars :: Chrysler
  • 23 August - 21:24

Description

Shitet Chrysler Pt Cruiser 2.2 CRD Diesel i sapo ardhur nga Gjermania i targuar dhe me letra të paguara deri më 31 mars 2018. Në gjendje perfekte. Makina ka 230 000 Klm të bëra.
Shitet per arsye emigrimi.
Views number : 938
A problem with the ad ? Report it !